Вивчаємо графічні програми разом з DJU!

26-28 липня в місті Львів відбувся освітній BIZ-семінар для молодих німців України за темою: „Ази роботи з графічними редакторами, створення презентацій“.

Організатором заходу є Всеукраїнське об’єднання «Німецька молодь в Україні» (Deutsche Jugend in der Ukraine / DJU), яка провела даний проект за ініціативою Ради німців України та за фінансової підтримки Федерального міністерства внутрішніх справ, будівництва і комплексного територіального розвитку Німеччини, що надається через Благодійний Фонд „Товариство Розвитку“.

Метою заходу є не тільки посилення інформаційної роботи німецьких організацій на місцях, але й надання молоді можливостей отримати необхідні навички для роботи з графічними редакторами та програмами. Протягом трьох днів учасники заходу – німецька молодь з усіх куточків України – навчалися створювати презентації в програмі Microsoft PowerPoint та вивчали основні аспекти роботи в Adobe Photoshop. В цьому молодим німцям допомагали досвідчені викладачі комп’ютерної академії „Logos IT Academy“.

За словами голови ВО „НМУ“ Діани Ліберт, сьогодні в німецьких організаціях України активно використовуються сучасні технології, які надають можливість презентувати наробітки місцевих ініціатив та допомагають молодим людям розвивати власний потенціал у сфері проектної роботи.

Діана Ліберт
Організаторка проекту

“Під час заходу учасники семінару отримали теоретичні знання щодо роботи з графічними редакторами та одразу застосували їх на практиці. Для цього викладачами IT-академії було розроблено ряд комплексних завдань із покроковими поясненнями щодо їх виконання. Під час семінару кожен учасник мав можливість побачити зсередини роботу професіоналів з графічного дизайну та задати їм відповідні питання.”

Особливо цікавими темами для молодих людей були техніки створення багатошарових зображень, ретушування, використання інструментів корекції зображення та інші.

Також окрім напруженої роботи з комп’ютерними програмами, учасники заходу ознайомились із проектною діяльністю ВО „НМУ“, яка спрямована на розвиток молодіжного німецького руху в Україні.

Comments: