Проект «DJU Teenagers Akademie»

З 19 по 26 листопада у Львові пройшов спортивно-освітній проект «DJU Teenager Academy». Організатором проекту було Всеукраїнська об’єднання «Німецька молодь в Україні».

Програма проекту направлена на вивчення німецької мови у поєднанні з активними видами спорту, семінарами з молодіжної роботи та молодіжної психології.

Учасниками Академії були молоді люди, які хочуть постійно розвиватися, які цікавляться життям організації та працюють над вдосконаленням своїх німецьких мовних навичок. Вони є активними членами DJU в обласних організаціях та гідними представниками у майбутніх молодіжних проектах.

Учасники відвідували уроки німецької мови щодня вранці. Заняття проводилися у формі гри, використовуючи різні техніки для читання текстів та спеціально підібрану лексику. Крім того, учасники разом переглядали фільми, а потім обговорювали їх.

У другій половині дня учасники відвідували психологічні тренінги та лекції на різні теми, наприклад «Справжній лідер – це?», «Побудова якісних відносин у соціумі» та «Моя взаємодія з іншими». Крім того, молодь брала участь у численних спортивних заходах: від гри в сквош та естафет до відвідування скеледрому.

Comments: