Проект „Deutsch mit Wandern“

З 12 по 19 жовтня 2019 року в Карпатах пройшов проект „Deutsch mit Wandern“, в якому взяли участь понад 20 молодих людей з різних куточків України.

Програма складалася переважно з уроків німецької мови, уроків виживання на природі та, звичайно, походів. Крім теоретичних знань, учасники отримали також практичні навички. Наприклад, учасники мали змогу розпалити вогнище лупою, навчитися орієнтуватися на природі за допомогою різних методів та приготувати їжу на вогні. Підлітки також засвоїли теоретичні та практичні основи першої допомоги.

Для уроків німецької мови учасників розподілили на групи за рівнем володіння мовою: А1, А2 та В1. У цих групах вони вивчали німецьку кілька годин на день. Завдяки інтенсивним заняттям, високомотивовані учасники змогли за кілька днів дізнатися багато нового та поглибити свої наявні мовні навички.

Учасники проекту стали однією дружньою командою. За час проекту було багато цікавих бесід, а нова дружба, безумовно, триватиме і поза проектом.

Організатором проекту було всеукраїнське об’єднання «Німецька молодь в Україні». Проект проводився з ініціативи Ради німців України за фінансової підтримки Федерального міністерства внутрішніх справ, будівництва та регіонального розвитку Німеччини через Благодійний Фонд «Товариство Розвитку».

Діана Ліберт
Організаторка проекту

„Крім інтенсивного вивчення німецької мови, яке поєднувало різноманітні методи та інтерактиви, учасники мали змогу спілкуватися з носієм мови, одразу використовуючи отримані знання на практиці. Не менш важливою частиною програми було сходження в гори, де молодь отримала найнеобхіднішу інформацію про підготовку до більш серйозних походів, базові навички виживання в природі та навіть навчилася орієнтуватися за зірковим небом.“

IMG_6377
Натисніть на фото, щоб подивитися більше фотографій.