Освітній проект „Familiensprachschule“

Освітній проект „Familiensprachschule“ поставив собі за мету підвищити мотивацію до вивчення німецької мови у дітей дошкільного віку разом з їх батьками.

Крім того, проект передбачав навчання батьків конструктивним способам взаємодії з дітьми та створення умов для формування у дітей позитивного ставлення до головних життєвих цінностей, як-от сім’я, здоров’я та дружба.

Проект проходив у два етапи у мальовничому селі на Закарпатті. Перший етап пройшов з 8 по 17 липня 2019 року для дітей віком від 7 до 9 років, другий – з 3 по 12 серпня 2019 року для дітей віком від 5 до 7 років. Це було необхідно, оскільки діти такого різного віку потребують різних підходів до вивчення мови. Поділивши проект на два етапи, організатори мали можливість приділити індивідуальну увагу кожному учаснику. Загалом понад 40 учасників взяли участь у проекті „Familiensprachschule“.

Упродовж цих двох етапів діти та їх батьки в комфортних умовах вивчали німецьку мову. Складовими навчання були активні ігри, мистецтво та спорт. Організатори проекту розробили програму „Familiensprachschule“ таким чином, щоб молодші учасники були зацікавлені, активні та щасливі, а уроки німецької мови стали їх улюбленим проведенням часу. Учасники взяли участь у багатьох творчих заходах, наприклад: терапія пластиліном, різні види малювання та виготовлення сувенірів. Це посприяло розвитку творчого потенціалу учасників.

Проект користується великим попитом у молодих батьків, тому організатори завжди отримують численні запити продовжити „Familiensprachschule“ в майбутньому.

Діана Ліберт
Організаторка проекту

„Проект дуже об’єднує батьків і дітей тим, що вони навчаються разом, долають перешкоди за допомогою методики навчання на природі, спільної роботи та виконання домашніх завдань. Багато років ми працюємо над методами роботи, щоб зробити уроки для дітей інтерактивними та в ігровій формі. Ось чому діти з задоволенням вивчають німецьку мову на проекті „Familiensprachschule“. Слід підкреслити, що діти вважають уроки разом з батьками особливо гарними. Вже другий рік поспіль ми проводимо проект у два етапи. Розподілення дітей на вікові групи дає можливість найкраще організувати навчальний процес та підібрати навчальний матеріал відповідно до цільової групи.“

IMG_5651
Натисніть на фото, щоб подивитися більше фотографій.

Comments: