Карта німецких адрес Києва

Представляємо Вашій увазі новий проект – онлайн-карту німецких адрес Києва. На інтерактивній карті Києва Ви можете знайти архітектурні пам’ятники та пам’ятки, пов’язані з іменами відомих німців. Також створена спеціальна мобільна версія інтерактивної карти для Android.

Усі описи німецьких адрес у рамках цього проекту є унікальними і написані відомим гідом-перекладачем, автором циклу екскурсій на тему «Німецькі адреси Києва» Павлом Мядзелем.

Покоління киян німецького походження працювали і творили в місті і протягом як мінімум півтора століття знаходяться на провідних ролях у громадському та культурному житті Києва. На інтерактивній карті розміщені найбільш важливі, на думку розробників, німецькі адреси Києва. Цікавим продовженням проекту може стати створення подібних онлайн-карт в інших містах України. У разі зацікавленості прохання писати на djusupport@ukr.net.

Проект реалізований з ініціативи ВО «Німецька молодь в Україні» за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини через БФ «Товариство розвитку», м. Одеса.

Автор текстівПавел Мядзель
Автори фотографій – Олексій Фролкин, Павел Мядзель, Наталія Уржунцева
Руководитель проектаОлег Фингер.