Молодіжний проект „Brain Ring“

IMG_2286

У Чинадієво пройшов проект „Brain Ring“ для молоді німецького походження з Закарпаття. Учасники поділилися на дві групи та провели вікторину під назвою „Що ви знаєте про Німеччину?“.

Спочатку молоді люди переглянули відео про німецькій футбол та німецькі футбольні команди та зрозуміли, що Німеччина – це справді футбольна країна. Після обговорення було проведено вікторину з 10 питань для кожної групи.

Після цього мозкового штурму, молоді люди тренували вимову з модераторкою за допомогою різних усних завдань. Потім учасники прочитали статтю з „Spiegel“, в якій канцлер описала Німеччину на кожну літеру від А до Я.

Наприкінці молодь отримала підручники „Menschen“ для рівня B1 від Hueber Verlag від партнерів з Верхньої Франконії. Завдяки цьому проекту учасники не тільки вивчали німецьку з задоволенням, а й підвищили мотивацію для подальшого вивчення німецької мови.

Юлія Тайпс, модераторка проекту: „Всі молоді люди дуже добре говорять німецькою. І сьогодні ми дізналися багато про Німеччину, тому що ми провели вікторину про те, що значить бути німцем“.

Віталій Діус, учасник проекту: „Я вивчаю німецьку, щоб зав’язати багато нових знайомств з німцями, тому що я знаю, що німці дуже доброзичливі та завжди готові допомогти. Звичайно, мені дуже подобається спілкуватися з ними“.

Напишіть відгук