Конкурс на участь в освітньому проекті “Familiensprachschule”

IMG_6742

Всеукраїнське об’єднання «Німецька молодь в Україні» (ВО НМУ) оголошує конкурс на участь в освітньому проекті “Familiensprachschule”.

Цілі проекту – сприяти підвищенню мотивації вивчення німецької мови дітей дошкільного віку разом з батьками; навчання батьків конструктивним способам взаємодії з дітьми; створення умов для формування у дітей позитивного ставлення до головних життєвих цінностей: моя сім’я, здоров’я, дружба тощо; розкриття творчого потенціалу учасників.

Протягом дев’яти днів у комфортних умовах діти і молоді люди (один з батьків дитини **) вивчатимуть німецьку мову за допомогою інтерактивної форми, складовою якої будуть: активні ігри, творчість, спорт. Програма дня побудована таким чином, що діти і батьки будуть навчатися німецької разом і окремо, послідовно чергуючи заняття протягом дня. На уроках батькам покладається не тільки вчити німецьку, але й купувати інформацію (настанови), для подальшої можливості в інтерактивної групової формі разом з дітьми відпрацювати набуті знання, тим самим отримати зворотній взаємний зв’язок.

Організатори проекту поставили перед собою завдання зробити програму сімейної мовної школи так, щоб молодші учасники були зацікавлені, допитливі, рухливі, щасливі, а заняття німецькою мовою стало їх улюбленою справою. Для розкриття творчого потенціалу учасників, передбачено проведення різноманітних творчих занять: пластелинотерапія, різні види малювання, виготовлення підробок. Спортивні ігри та екскурсії будуть складовою частиною кожного дня.

Дати проведення проекту: 10-20 липня 2017г.

Місце проведення: Україна, Закарпаття.

Умови участі в проекті:

  • • активна участь в роботі партнерських організацій РНУ і БФ «Товариство розвитку»;
  • • вік учасників: одного з батьків від 20 до 35 років;
  • • вік участників: дитини від 5 до 7 років (можлива участь декількох дітей з сім’ї);
  • • документи, які підтверджують німецьку приналежність учасників;
  • • лист клопотання від керівника партнерської організацій РНУ.

 

Заповнені анкети приймаються до 20 червня 2017 року на електронні адреси: pm.jugend@deutsche.in.ua ​з копією на: ljudmila.krawtschenko@gfe-odessa.org
у темі листа необхідно вказати «Заявка на участь у Familiensprachschule».

Анкету можна завантажити тут.

Анкети розглядає журі в складі членів Правління ВО НМУ і менеджера БФ «Товариство Розвитку». Перевагу при відборі учасників буде віддано молодим людям і дітям, які відвідують курси німецької мови при партнерських організаціях РНУ.

Про результати конкурсу буде повідомлено на сайті ВО НМУ www.dju.org.ua не пізніше 25 червня 2017р. Після відбору учасники отримають запрошення, програму та подальші інструкції для участі.

Фінансові умови: учасникам буде оплачено харчування, проживання, проїзд дитини, навчальні матеріали, спортивні заходи, екскурсії передбачені проектом.

Проїзд батків на місце проведення проекту та у зворотню сторону не компенсується організатрами проекту!

Організаційний внесок ВО НМУ – 10 євро ***. Внесок передбачений тільки для учасників, які досягли повноліття.

Організатор проекту: Всеукраїнське об’єднання «Німецька молодь в Україні».

Проект буде реалізований з ініціативи ВО НМУ і Ради німців України, за фінансової підтримки Міністерства внутрішніх справ в Німеччині, через БФ «Товариство Розвитку» м. Одеса.

Якщо у Вас виникають питання, звертайтесь в електронному або телефонному режимах: pm.jugend@deutsche.in.ua, моб. 0974427421 – Діана Ліберт – голова ВО НМУ, керівник проекту.

** Увага брати участь в проекті може один з батьків дитини мати або батько віком до 35 років. Внески використовуються для покриття витрат пов’язаних з організацією проекту, сплатою членських внесків ВО НМУ в міжнародні організації.

*** ​ У разі якщо заявник перебуває у складному матеріальному становищі і не може сплатити внесок, просимо Вас направити разом з анкетою заяву в довільній формі на організаторів проекту з проханням про звільнення від сплати внеску.