Конкурс на участь в освітньому проекті “Familiensprachschule” для дітей 7 – 9 років

Всеукраїнське об’єднання«Німецька молодь в Україні» (ВО НМУ) оголошує конкурс на участь в освітньому проекті “Familiensprachschule” для дітей 7-9 років.

Цілі проекту: сприяти підвищенню мотивації вивчення німецької мови дітей молодшого шкільного віку разом з батьками; навчання батьків конструктивним способам взаємодії з дітьми; створення умов для формування у дітей позитивного ставлення до головних життєвих цінностей; розкриття творчого потенціалу учасників.

Протягом 9 днів в комфортних  умовах діти і молоді люди вивчатимуть німецьку мову в інтерактивній формі, складовою якої будуть: активні ігри, творчість, спорт. Програма дня побудована таким чином, що діти і батьки будуть навчатися німецької разом і окремо, послідовно чергуючи заняття протягом дня.

Організатори проекту поставили перед собою завдання, зробити програму сімейної мовної школи так, щоб молодші учасники були зацікавлені, допитливі, рухливі, щасливі, а заняття німецькою мовою стало їх улюбленою справою. Для розкриття творчого потенціалу учасників передбачено проведення безлічі творчих занять таких як: пластелінотерапія, різні види малювання, виготовлення сувенірів. І, звичайно, спортивні ігри  та екскурсії очікують на учасників проекту.

Дати проведення проекту: 08-17 липня 2019р.

Місце проведення: Україна, Карпати.

Умови участі в проекті:

  • активна участь в роботі партнерських організацій РНУ і БФ «Товариство розвитку»
  • вік учасників: одного з батьків від 20 до 35 років
  • вік учасників: дитини від 7 до 9 років (можлива участь декількох дітей з сім’ї)
  • документи, що підтверджують німецьку приналежність учасників
  • лист клопотання від керівника партнерської організацій РНУ

Заповнені анкети приймаються до 17 червня 2019 року на електронну гугл форму. Для цього Вам необхідно буде перейти за посиланням.

Лист клопотання та документи, які підтверджують німецьку приналежність, потрібно надсилати на електронні адреси: pm.jugend@deutsche.in.ua з копією на: ljudmila.krawtschenko@gfe-odessa.org.
У темі листа необхідно вказати ваше прізвище та назву проекту «Familiensprachschule 7-9
Jahre».

Детальніше з проектом та умовами участі можна ознайомитися в інформаційному листі.

Контактна особа: Діана Ліберт
E-Mail: pm.jugend@deutsche.in.ua

Проект буде проводитися з ініціативи Ради німців України за фінансової підтримки Федерального міністерства внутрішніх справ, будівництва та регіонального розвитку Німеччини через Благодійний Фонд «Товариство Розвитку».