Конкурс на участь в освітньому проекті “Familiensprachschule” для дітей 5 – 7років

Всеукраїнське об’єднання«Німецька молодь в Україні» (ВОНМУ) оголошує конкурс на участь в освітньому проекті “Familiensprachschule” для дітей 5-7 років.

Цілі проекту – сприяти підвищенню мотивації вивчення німецької мови дітей молодшого шкільного віку разом з батьками. Навчання батьків конструктивним способам взаємодії з дітьми. Створення умов для формування у дітей позитивного ставлення до головних життєвих цінностей: (моя сім’я, здоров’я, дружба …) Розкриття творчого потенціалу учасників.

Протягом дев’яти днів в комфортних умовах діти і молоді люди (один з батьків дитини **)вивчатимуть німецьку мову, в інтерактивній формі складовою якої будуть: активні ігри, творчість, спорт … Програма дня побудована таким чином, що діти і батьки будуть навчатися німецької та разом і окремо, послідовно чергуючи заняття протягом дня.

Організатори проекту поставили перед собою завдання зробити програму сімейної мовної школи так, так що б молодші учасники були зацікавлені, допитливі, рухливі, щасливі, а заняття німецькою мовою стало їх улюбленою справою. Для розкриття творчого потенціалу учасників, передбачено проведення безлічі творчих занять таких як: пластелінотерапія, різні види малювання, виготовлення сувенірів. Звичайно спортивні ігри, екскурсії, очікують на учасників проекту.

Цього року діти та батьки зможуть значно швидше освоїти життєву розмовну німецьку мову та подолати мовний бар’єр оскільки вивчення німецької буде проходити з носієм німецької мови.

Дати проведення проекту: з 30 липня по 08 серпня 2018 року.

Місце проведення: Україна, Карпати.

Умови участі в проекті:

  • – активна участь в роботі партнерських організацій РНУ і БФ «Товариство розвитку»;
  • – вік учасників: одного з батьків до 35 років;
  • – вік учасників: дитини від 5 до 7 років (можлива участь декількох дітей з сім’ї);
  • – документи, що підтверджують німецьку приналежність учасників;
  • – лист клопотання від керівника партнерських організацій РНУ.

Заповнені анкети приймаються до 16 липня 2018 року на електронні адреси: pm.jugend@deutsche.in.ua з копією на: ljudmila.krawtschenko@gfe-odessa.org у темі листа необхідно вказати «Заявка на участь Familiensprachschule 5-7 Jahre»

Анкету можна завантажити тут.

Анкети розглядає журі в складі членів Правління ВО НМУ і менеджера БФ «Товариство Розвитку». Перевагу при відборі учасників буде віддано молодим людям і дітям які відвідують курси німецької мови при партнерських організаціях РНУ. Результати конкурсу будуть відомі не пізніше 20 липня 2018 р. Після відбору учасники отримають запрошення, програму, подальші інструкції для участі.

Фінансові умови: учасникам буде оплачено харчування, проживання, проїзд дитини, навчальні матеріали, спортивні заходи, екскурсії передбачені проектом.

Проїзд батьків на місце проведення проекту та у зворотну сторону не компенсується організаторами проекту!

Організаційний внесок ВО НМУ – 10 євро ***. Внесок передбачений тільки для учасників, які досягли повноліття.

Організатор проекту: Всеукраїнське об’єднання «Німецька молодь в Україні».

Проект буде реалізований з ініціативи Ради німців України за фінансової підтримки Федерального міністерства внутрішніх справ, будівництва і комплексного територіального розвитку Німеччини через Благодійний Фонд «Товариство Розвитку».

Якщо у Вас виникають питання, звертайтесь в електронному або телефонному режимах: pm.jugend@deutsche.in.ua, моб. 0974427421 – Діана Ліберт – голова ВО НМУ, керівник проекту. 

** Увага брати участь в проекті може один з батьків дитини мати або батько віком до 35 років.

Внески використовуються для покриття витрат пов’язаних з організацією проекту, сплатою членських внесків ВО НМУ у міжнародні організації.
*** У разі якщо заявник перебуває у складному матеріальному становищі і не може сплатити внесок, просимо Вас направити разом з анкетою заяву в довільній формі на організаторів проекту з проханням про звільнення від сплати внеску.