Конкурс на участь в освітньому проекті “Familiensprachschule” для дітей 5 – 7 років

Всеукраїнське об’єднання «Німецька молодь в Україні» (ВО НМУ) оголошує конкурс на участь в освітньому проекті “Familiensprachschule” для дітей 5-7 років.

Цілі проекту:

  • сприяти підвищенню мотивації вивчення німецької мови дітей молодшого шкільного віку разом з батьками;
  • навчання батьків конструктивним способам взаємодії з дітьми;
  • створення умов для формування у дітей позитивного ставлення до головних життєвих цінностей: (моя сім’я, здоров’я, дружба тощо);
  • розкриття творчого потенціалу учасників.

Протягом дев’яти днів в комфортних  умовах діти і молоді люди (один з батьків дитини **) вивчатимуть німецьку мову в інтерактивній формі, складовою якої будуть: активні ігри, творчість, спорт тощо. Програма дня побудована таким чином, що діти і батьки будуть навчатися німецької разом і окремо, послідовно чергуючи заняття протягом дня.

Організатори проекту поставили перед собою завдання, зробити програму сімейної мовної школи так, так щоб молодші учасники були зацікавлені, допитливі, рухливі, щасливі, а заняття німецькою мовою стало їх улюбленою справою. Для розкриття творчого потенціалу учасників передбачено проведення безлічі творчих занять таких як: пластелінотерапія, різні види малювання, виготовлення сувенірів. І, звичайно, спортивні ігри та екскурсії очікують на учасників проекту.

Дати проведення проекту: 03-12 серпня 2019 р.

Місце проведення: Україна, Закарпаття с. Поляна.

Умови участі в проекті:

  • активна участь в роботі партнерських організацій РНУ і БФ «Товариство Розвитку»;
  • вік учасників: одного з батьків – від 20 до 35 років;
  • вік участників: дитини – від 5 до 7 років (можлива участь декількох дітей із сім’ї);
  • документи, підтверджуючі німецьку приналежність учасників;
  • лист-клопотання від керівника партнерської організацій РНУ.

Заповнені анкети приймаються до 21 липня 2019 року на електронну гугл форму. Для цього Вам необхідно  перейти за посиланням:

https://forms.gle/ravAE1RYt32bgfvL9

Лист-клопотання та докумети, підтверждуючі німецьку приналежність, потрібно надсилати на електронні адреси: pm.jugend@deutsche.in.ua з копією на: ljudmila.krawtschenko@gfe-odessa.org

У темі листа необхідно вказати ваше прізвище та назву проекту «Familiensprachschule 5-7 Jahre».

Анкети розглядає журі у складі членів Правління ВО НМУ і менеджера БФ «Товариство Розвитку». Перевагу при відборі учасників буде віддано молодим людям і дітям, які відвідують курси німецької мови при партнерських організаціях РНУ. Результати конкурсу будуть відомі не пізніше 25 липня  2019 р. Після відбору учасники отримають запрошення, програму, подальші інструкції для участі.

Фінансові умови: учасникам буде оплачено харчування, проживання, проїзд дитини, навчальні матеріали, спортивні заходи.

Проїзд батьків на місце проведення проекту  та у зворотню сторону не компенсується організаторами проекту!

Організаційний внесок ВО НМУ – 10 євро***. Внесок передбачений тільки для учасників, які досягли повноліття.

Організатор проекту: Всеукраїнське об’єднання «Німецька молодь в Україні».

Проект  буде проводитися з ініціативи Ради німців України за фінансової підтримки Федерального міністерства внутрішніх справ, будівництва та регіонального розвитку Німеччини через Благодійний Фонд «Товариство Розвитку».

З усіх питань звертайтесь: pm.jugend@deutsche.in.ua Діана Ліберт.

 

 

** Брати участь в проекті може один з батьків дитини: мати або батько віком до 35 років.

*** Внески використовуються для покриття витрат, пов’язаних з організацією проекту, сплатою членських внесків ВО НМУ у міжнародні організації.
У разі якщо заявник перебуває у складному матеріальному становищі і не може сплатити внесок, просимо Вас направити разом з анкетою заяву в довільній формі на організаторів проекту з проханням про звільнення від сплати внеску.