Конкурс на участь в молодіжному освітньому BIZ-семінарі „Ази роботи з графічними редакторами, створення презентацій”

Всеукраїнське об’єднання  «Німецька молодь в Україні» (ВО НМУ) оголошує конкурс на участь в  молодіжному освітньому BIZ-семінарі  „Ази роботи з графічними редакторами, створення презентацій”.

Ціль BIZ-семінару – розвиток потенціалу молодих людей у сфері проектного роботи з графічними редакторами, сприяння посиленню інформаційної роботи ВО НМУ і локальних молодіжних ініціатив.

Фотографії та інші зображення активно використовуються в роботі німецьких організацій, інтернет ресурсах … Корисно вміти фотографувати, малювати, редагувати фотографії і обробляти їх за допомогою графічних редакторів. В ході семінару учасники зможуть також навчиться створювати ефективні PPP презентації працюючи з мультимедійними елементами та кліпами, звуковими темами, рухомими об’єктами та ін.

Протягом трьох днів учасники зможуть прослухати ряд тренінгів та навчяться еффективно працювати з програмою Adobe Photoshop та PowerPoint.

Дати проведення семінару: 26-28 липня 2019 року.  

Місце проведення семінару: Україна, Львів.

Умови участі в освітньому семінарі:
активна участь в роботі молодіжних ініціативах, партнерських організаціях
РНУ та БФ «Товариство розвитку»;
вік учасників від 16 до 35 років;
документи, які підтверджують німецьку приналежність заявника;
готовність працювати та засвоювати нову інформацію;
готовність передати отримані знання у своїх організаціях, ініціативах;
рекомендація від керівника партнерської організації.

Заповнені анкети приймаються до 14  липня 2019 року на електронну гугл форму. Для цього Вам необхідно буде перейти за посиланням.

Анкети розглядає журі у складі керівника Інформаційно-освітнього центру «BIZ-Ukraine» Коваленко-Шнайдер Людмили Федорівни та  членів Правління ВО НМУ. Перевагу при відборі учасників буде надано молодим людям, які активно проявили себе в організаціях та відвідують курси німецької мови. Про результати конкурсу буде повідомлено  не пізніше 17 липня  2019 року.

Після проходження семінару учасники отримають сертифікати про участь у заході.

Фінансові умови: учасникам буде оплачене проживання, компенсовано проїзд, навчання, харчування.

Організатор семінару: Всеукраїнське об’єднання «Німецька молодь в Україні». Проект проводиться з ініціативи Ради німців України за фінансової підтримки Федерального міністерства внутрішніх справ, будівництва і комплексного територіального розвитку Німеччини через Благодійний Фонд «Товариство Розвитку».

Додаткова інформація за електронною адресою: pm.jugend@deutsche.in.ua