Форум німецької молоді України

Шостого жовтня завершився «Форум німецької молоді України», який проходив протягом чотирьох днів під Львовом.

Близько 50-ти учасників з усіх куточків України, які мають німецьке походження, аналізували власну діяльність 2019-го року, планували проекти на 2020-тий та пройшли ряд тренінгів.

Діана Ліберт
Голова ГО «ВО НМУ»

«Успішно пройшов всеукраїнський форум німецької молоді в Україні:) навчання, розвиток, планування і також підготовка нових молодих експертів! Усе це поєднано та реалізовано, задля успішного майбутнього об’єднання DJU.»

Під час Форуму учасники презентували роботу своїх організацій, ознайомились з стипендіальними програмами Німеччини, навчались створювати бренди та ефективному саморозвитку.

Окремою темою учасники розглянули особливості заповнення заявок у європейські та американські фонди.

Максим Черкашин
Один із тренерів Форуму,
член правління ВО НМУ.

«Ми розглянули не просто форми заявок, а конкретні проекти, які перемогли у конкурсах та були реалізовані. Такі приклади допомагають учасникам краще засвоїти тему проектного менеджменту та співпрацю з фондами

«Форум німецької молоді України» організувало та провело Всеукраїнське об’єднання «Німецька молодь в Україні» за фінансової підтримки Благодійного фонду «Товариство Розвитку», м. Одеса.

Всі матеріали взято з сайту: https://www.prostir.ua/?news=molod-nimetskoho-pohodzhennya-planuvala-proekty-na-2020-rik&fbclid=IwAR1duak5B_VCCLhRyfN_fS7y3N3PRcwXmoYkIfL8q71GKIGJbV1-6E1TYRY