Cемінар «Навички успішного лідера»

З 29 листопада по 1 грудня у Львові пройшов освітній семінар для молоді на тему «Навички успішного лідера». Організатором семінару було Всеукраїнське об’єднання «Німецька молодь в Україні».

У семінарі взяли участь близько 20 молодих людей. Протягом трьох днів семінару вони мали змогу прослухати ряд тренінгів.

Ціль семінару – розвиток потенціалу лідерів, підтримка рівня компетентності молодих людей для успішного та ефективного розвитку німецьких молодіжних ініціатив та організацій в Україні.

Перевага семінару полягала в тому, що він був розроблений та проведений спеціально для об’єднання DJU. На відміну віл відкритих семінарів, учасники мали можливість спільно подолати сформовану інерцію, яка  деколи заважає ефективному лідерству. Крім того, молоді люди разом заклали основи нових традицій управління в об’єднанні та в керівництві локальних організацій.

Вся програма семінару була розроблена виключно на основі потреб об’єднання, саме тому вона була дуже ефективною. Інформація тренера була збалансована і корисна, а лекції поєднувалися з практичними вправами. Ігри на різні теми допомогли підліткам легко вчитися новому.

Comments: