Конкурс на участь в освітньому проекті “Familiensprachschule”

Всеукраїнське об’єднання «Німецька молодь в Україні» (ВО НМУ) оголошує конкурс на участь в освітньому проекті “Familiensprachschule” для дітей 7- 9 років.

Цілі проекту – сприяння комунікації між батьками та дітьми німецького походження з різних куточків України.  Мотивація дітей та їхніх батьків брати активну участь у житті та проектній діяльності німецької молоді в  Україні. Підвищення мотивації вивчення німецької мови дітей молодшого шкільного віку разом з батьками. Забезпечення сучасної якості вивчення німецької мови, що сприяє розвитку особистості, її ключових компетенцій на основі прийняття етнокультурних цінностей.

Протягом десяти днів у комфортних  умовах діти й молоді люди (один з батьків дитини **) вивчатимуть німецьку мову, в інтерактивній формі складовою якої будуть: активні ігри, творчість, спорт…

Організатори проекту поставили перед собою завдання зробити програму сімейної мовної школи так, так щоб молодші учасники були зацікавлені, допитливі, рухливі, щасливі, а заняття німецькою  стало їх улюбленою справою. Для розкриття творчого потенціалу учасників, передбачено проведення  творчих занять, таких як: пластелінна терапія, різні види малювання, виготовлення сувенірів.

Дати проведення проекту: 16 – 25 серпня 2021р.

Місце проведення: Україна, Карпати.  

Умови участі в проекті:

  • активна участь у роботі партнерських організацій РНУ і БФ «Товариство розвитку»
  • вік учасників: одного з батьків від 20 до 35 років
  • вік учасників: дитини від 7 до 9 років (можлива участь декількох дітей з сім’ї)
  • документи які підтверджують німецьку приналежність учасників
  • лист клопотання від керівника партнерської організацій РНУ

Заповнені анкети приймаються до 20 липня  2021 року на електронну гугл-форму. Для цього Вам необхідно буде перейти за посиланням заповнити анкету та відправити:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDeJLau-eKDY_J9e-z7JPVfnkMkAJkv9dGnVYjvBr-zBgllw/viewform

Лист клопотання та документи які підтверджують німецьку приналежність потрібно надсилати  на електронну адресу:

•          pm.jugend@deutsche.in.ua   

у темі листа необхідно вказати: ваше прізвище та назву проекту   «Familiensprachschule».

Анкети розглядає журі  у складі членів Правління ВО НМУ. Результат конкурсу буде оголошений до 23 липня 2021 р. Після відбору учасники отримають запрошення, програму та подальші інструкції для участі у проекті.

Фінансові умови: учасникам буде оплачено харчування, проживання, проїзд у дві сторони по пред’явленню проїзних документів.

Внесок за участь у проекті становить  –  300 грн.

Організатор проекту: Всеукраїнське об’єднання «Німецька молодь в Україні».

Проект буде проводитись з ініціативи Ради німців України за фінансової підтримки Федерального міністерства внутрішніх справ, будівництва та регіонального розвитку Німеччини через Благодійний Фонд «Товариство Розвитку».

З усіх питань знаходимось у Вашому розпорядженні, звертайтесь в електронному або телефонному режимі:  pm.jugend@deutsche.in.ua

моб. 097 442 74 21 – Діана Ліберт

Comments: