Всеукраїнський форум німецької молоді

47294053_1033757390138722_994653239649501184_o

01-04 грудня 2018 року пройшов щорічний Всеукраїнський форум німецької молоді, який відбувся цього разу у Львівській області.
Німецька молодь традиційно розробила стратегічне планування діяльності ВО НМУ на наступний рік. В рамках форуму відбулась звітно виборча конференція ВО НМУ, на якій повторно було обрано головою організації Діану Ліберт. Склад членів правління розширили до 7 осіб для ефективнішого втілення концепції розвитку ВО НМУ.
Як і щорічно на всеукраїнському форумі для молоді було проведено ряд навчальних заходів. Учасники форуму взяли участь у серії воркшопів, за допомогою яких навчились заповнювати заявки на прикладі фонду NED, Посольства Великобританії в Україні та Посольства ФРН в Україні та знаходити джерела інформації для проекту.
Також молоді люди активно проявили себе у майстер-класах на тему: “Як навчитись “читати” людей і стати цікавим співрозмовником» та «Емоційний інтелект і ресурси комунікації».
Родзинкою програми стала гра – транспортація, яка допомогла розкрити себе з нової сторони, помічати більше сильних якостей та експериментувати зі своєю поведінкою.
Усі ці заходи сприяють покращенню професійних навичок молодих активістів та розвивають учасників як особистість.

Напишіть відгук