Mit dem Fahrrad durch Europa: Europa und Menschenrechte

0-02-05-6eda2d21ce08547c99bd7b1cb5332f6d9704291991ce1c3836785c07fe1f7f2b_full

Міжнародна молодіжна зустріч „Mit dem Fahrrad durch Europa: Europa und Menschenrechte“ („Велосипедом по Європі: Європа і права людини“), наступний проект після львівської частини у 2017 році, знову зібрав молодих людей з Німеччини, Польщі в України.

10 днів з 15.09 до 25.09 учасники молодіжного проекту провели у Дрездені. Найважливішими темами, які молоді люди розробляли і обговорювали в рамках семінарів і імітаційних ігор, екскурсій і розмов разом з представниками Amnesty International Group у Дрездені і відділу з європейських і міжнародних справ, були права людини, порушення прав людини у Європі, європейська ідентичність і цінності.

Важливою подією проекту була дводенна екскурсія по маршруту Via Regia. Цього разу молоді люди були в Німеччині, на шляху від Кенігсбрука до Герліца. Учасники весело і з почуттям спільності подолали 110 км та дізналися багато цікавих фактів про історію регіону та Via Regia. Наприкінці проекту усі вийшли на вулиці, щоб привернути увагу перехожих до порушень прав людини в Європі та в усьому світі та провели невеликі інтерв’ю.

Весь проект ще раз показав, наскільки різноманітним і в той же час об’єднаними і готовими до дружньої та взаємної підтримки можуть бути молоді люди. Учасники розуміли один одного дуже добре і разом працювали над результатами та ідеями.

Організатори хотіли би подякувати своїм партнерам: ВО „Німецька молодь в Україні“ / НМУ і Stowarzyszenie Semper Avanti у Польщі, які разом підготували та здійснили проект. Команда фірми „Rad Event Moritzburg“ допомогла з відмінною організацією велопробігу і підтримувала учасників фізично і морально. Фірма Rückenwind безкоштовно надала велосипеди для проекту.

Дякуємо всім учасникам, які активно допомагали у здійсненні проекту, бути залученими та творчо задіяними.

Проект пройшов за підтримки Німецько-Польської молодіжної організації – Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży разом з Федеральним міністерством закордонних справ, Католицьким фондом та Федеральним міністерством внутрішніх справ через БФ „Товариство розвитку“.

Фото з проекту Ви можете знайти за посиланням.

Напишіть відгук