Молодіжний проект „Großstädte Deutschlands“

IMG_2201 — копия

„Німецька з задоволенням“ — таким був девіз місцевого молодіжного проекту „Großstädte Deutschlands“ („Великі міста Німеччини“). 

На цих вихідних молоді люди з сімей етнічних німців вивчали німецьку мову з задоволенням у формі семінару. Географічне положення Німеччини, великі міста та їхні найкращі визначні пам’ятки — все це вивчала молодь, а допомагав їм у цьому Роберт Осовський.

Роберт Осовський, модератор семінару: „Зараз проходить триденний семінар для молоді на тему „Німеччина та німецькомовні країни“. Молоді люди охоче беруть у ньому участь, тому що вони можуть дізнатись багато нового про Німеччину. Я є керівником цього проекту на три дні. Сьогодні перша презентація була про федеральні землі та про Німеччину для того, щоб ми більше дізналися про Німеччину. Інші презентації стосуються німецькомовних країн“.

Семінар розпочався перевіркою знань про Німеччину та німецькомовні країни. Після короткої доповіді учасники отримали свої завдання. Найулюбленішим серед них була гра на пам’ять. Молоді люди мали одну хвилину, щоб запам’ятати міста Німеччини та їхні визначні пам’ятки. Коли всі були готові, учасникам показали цікаву презентацію. Ігри на свіжому повітрі все ще залишаються новою гарною тенденцією для вивчення німецької мови. Молоді люди грали з модераторкою в гру «Мафія» з фотографіями відомих німецьких міст, таких як Бремен, Дрезден та Берлін. Метою цієї гри було визначити, яку фотографію мафія вкрала.

Під час перерви ми намагалися розпитати у підлітків, чи задоволені вони сьогоднішнім семінаром та проектом загалом. Учасники пояснили нам, що цей проект особисто для них означає.

Віталій Діус, учасник проекту: „Це молодіжний проект на німецькій мові для етнічних німців, щоб отримати знання про німецьку культуру, визначні пам’ятки та географічне положення. Презентація була освітньою та добре сформованою. Я багато очікую від проекту, але насамперед нових знайомств. Я люблю зустрічати нових людей і дізнаватися щось нове про Німеччину“.

Юліанна Русин, учасниця проекту: „Німецька — це мій улюблений предмет у школі. Мені подобається німецька, і я хочу стати вчителькою німецької мови. Презентація була дуже гарна. І цей проект дуже корисний. Ми намагаємося вивчити більше про Німеччину та німецькомовні країни. Я дізналася, що у Німеччині є 16 федеральних земель і те, як вони називаються. Я ніколи не була у Німеччині, але це моя мрія“.

Організатори дуже раді, що все пройшло успішно. Вони підкреслюють, що молодь є майбутнім нашої країни.

Напишіть відгук