Конкурс на участь в освітньому проєкті «DJU Sprachakademie»

Всеукраїнське об’єднання «Німецька молодь в Україні» (ВО НМУ) оголошує конкурс на участь в освітньому проєкті «DJU Sprachakademie».

Цілі проєкту – підготовка молоді з числа етнічних німців до здачі міжнародного іспиту з німецької мови (рівні А2 та В1); сприяння підвищенню мотивації учасників до вивчення німецької мови за допомогою формального і неформального способів вивчення; освоєння і безпосереднє застосування розмовних навичок в комфортній атмосфері та за допомогою цікавої новаторської програми академії; розвиток фізкультурно-оздоровчої роботи в середовищі німецької молоді України.

Протягом десяти днів учасники інтенсивно, під керівництвом кваліфікованих викладачів, вивчатимуть німецьку мову. Програма проєкту побудована так, що молоді люди протягом дня поринуть у атмосферу вивчення німецької мови. Учасники у групах, розподілені за рівнями знань, будуть займатися з викладачами та носіями німецької мови. У програмі мовної академіїї передбачено проведення різноманітних семінарів, тренінгів та занять спортом. В кінці проєкту учасники пройдуть тестування на знання німецької мови.

Дати проведення проєкту: 21-28 березня 2020 року.

Місце проведення проєкту: Україна, Львівська область.

Умови участі в проекті:

  • Активна участь у роботі партнерських організацій РНУ і БФ «Товариство Розвитку»;
  • Вік учасників від 14 до 35 років;
  • Рівень володіння німецькою мовою не нижче А1;
  • Документи, які підтверджують німецьку національність учасника;
  • Лист-клопотання від керівника партнерської організації РНУ;
  • Готовність та здатність до фізичних навантажень.

Заповнені анкети приймаються до 13 березня 2020 року на електронну гугл-форму. Для цього Вам необхідно буде перейти за посиланням, заповнити анкету та відправити.

Анкети розглядає журі в складі членів Правління ВО НМУ. Перевагу при відборі учасників буде віддано молодим людям, які відвідують курси німецької мови при партнерських організаціях РНУ. Про результати конкурсу буде повідомлено до 17 лютого 2020 року.

Після відбору учасники проєкту отримають запрошення, програму та подальші інструкції для подальшої участі у проєкті. Вони також отримають комплект завдань, за якими буде проведений тест для визначення рівня знань німецької мови.

Фінансові умови: учасникам буде оплачено харчування, проживання, проїзд (вартості не більше 900грн.) у дві сторони, навчальні матеріали, спортивні заходи та майстер-класи.

Організатор проекту: Всеукраїнське об’єднання «Німецька молодь в Україні». Проект буде проводитися з ініціативи Ради німців України за фінансової підтримки Федерального міністерства внутрішніх справ, будівництва та регіонального розвитку Німеччини через Благодійний Фонд «Товариство Розвитку».

Організаційний внесок ВО НМУ – 500 грн**.
Внески використовуються для покриття витрат пов’язаних з організацією проекту, сплатою членських внесків ВО НМУ в міжнародні організації.

** У разі якщо заявник перебуває у складному матеріальному становищі і не може сплатити внесок, просимо Вас направити разом з анкетою заяву у вільній формі на організаторів проекту з проханням про звільнення від сплати внеску

З усіх питань ми – у Вашому розпорядженні. Звертайтесь в електронному або телефонному режимі:
pm.jugend@deutsche.in.ua
моб. 097 442 74 21 Діана Ліберт

Comments: