DJU Sprachakademie 2019

DJU Sprachakademie – один з щорічних проектів ВО НМУ, спрямованих на інтенсивне вивчення молоддю німецької мови. У проекті традиційно беруть участь молоді активні люди з числа етнічних німців з різних міст України, які вивчають німецьку мову. Однією з головних цілей академії є підготовка до здачі міжнародного іспиту з німецької мови (рівні А2; В1).

DJU Sprachakademie 2019 пройшла з 1 по 10 березня у Львівській області.

Протягом десяти днів учасники інтенсивно занурювалися в атмосферу вивчення німецької мови: щоденні заняття німецькою мовою під керівництвом кваліфікованих викладачів, а також під час різних активностей у вільний від занять час.

З молодими людьми в ході проекту постійно працювали викладачі і кемплідери, які володіють німецькою мовою. Завданням кемплідеров стала координація діяльності учасників під час підготовки вечірніх заходів, проведення вправ всередині команди, мовних клубів і воркшопів.

Важливим елементом проекту стали також спортивні заходи, під час яких кемплідери і викладачі спілкувалися з учасниками на німецькій мові, стимулюючи при цьому якомога більше розуміти і долати мовний бар’єр.

Для розвитку навичок молодіжної роботи учасників в ході проекту також проводилися різноманітні тренінги та творчі майстер-класи.

Comments: