BIZ-семінар «Молодіжна робота – кадровий потенціал»

З 28 лютого по 1 березня у Києві проходив BIZ-семінар «Молодіжна робота – кадровий потенціал», організований Всеукраїнським об’єднанням «Німецька молодь в Україні».

Діана Ліберт
Організаторка проекту

Семінар з молодіжної роботи вперше проводиться під такою назвою. До цього ми також організовували молодіжні семінари, але теми й напрями були іншими, як-от «Лідерство» чи «Ораторство». Тобто раніше семінарі були спрямовані на якусь одну тему, а тепер ми спробували об’єднати кілька тем, аби зробити семінар більш ефективним.

Більш ніж 20 учасників із різних регіонів України зібралися разом, щоб пожвавити проєктну роботу німецької молоді в Україні і дослідити, у який спосіб можна розвивати молодіжні товариства і підтримувати ініціативи німецької молоді.

Деякі учасники уже мали досвід роботи у місцевих організаціях, інші уже керували проєктами. Хоча у більшості учасників не було жодного досвіду, зате всі мали бажання втілити власні проєкти для молоді у різних містах. Програма триденного семінару була доволі інтенсивною, цікавою і корисною для всіх.

Марія Акрибай
Учасниця з Маріуполя

У цьому проєкті мені перш за все сподобалися люди, які мене оточували. Вони дуже цікаві, і з ними завше весело. Німецька молодь доводить: вони справді креативні і здатні на великі речі!

Упродовж семінару учасники опрацювали 12 різних тематичних блоків. Діана Ліберт, очільниця об’єднання «Німецька молодь в Україні», і Максим Черкашин, публічний діяч, розповіли про управління командою, заплановані майбутні заходи для молодіжних товариств й особливості роботи над молодіжними проєктами в Україні. Володимир Лейсле, голова Ради німців України, поділився власним досвідом укладення посібника для німецької молоді в Україні. Заходи інформаційного блоку, присвяченого темі «SMM», проводила Юлія Тайпс – голова громадської організації «Німецька молодь Закарпаття», журналістка.

1 copy
Натисніть на фото, щоб подивитися більше фотографій.

Comments: